DINETA.web: debesies apskaita mažoms ir vidutinėms įmonėms

dineta verslo valdymo programos

Debesies apskaita, dar kitaip galima vadinti internetine buhalterinės apskaitos programa, turi labai didelę reikšmę kiekvienos įmonės viduje. Tokia sistema yra įmonės „smegenys“, kuomet daug veiksnių lemia tolesnį įmonės vystymąsi, plėtrą ir pan.

Verslo valdymo sistemos palaikymas

Verslo valdymo sistema nuolat kaupia, apdoroja ir pateikia finansinius duomenis – tai sistema, kuri palengvina darbuotojų kasdienį darbą. Šiuolaikinės modernios verslo valdymo programos apima jau ne tik įmonės buhalteriją, bet ir duomenis apie klientus, tiekimo grandinės valdymą, marketingą, ataskaitas vadovybei bei kitus veiksnius, kurie lemia greitą vadovų, vadybininkų ir kitų sričių specialistų reakciją į visą įmonės veiklą.

Deja, ne visos apskaitos programos turi sistemos palaikymą, dėl to dažna įmonė netenka galimybės į sistemos atnaujinimus, vystymą bei priežiūrą, taip išleisdama papildomų lėšų sistemos priežiūrai bei laiko sąnaudų apmokant darbuotojus, suvedant duomenis į sistemą bei adaptuojant sistemą pagal įmonės vykdomą veiklą. Tai tampa itin neefektyvu bei brangu. Dėl to, dažnas vadovų žvilgsnis krypsta į debesies apskaitą.

Internetinė apskaitos programa DINETA.web taip pat tinkama mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms

Buhalterinės apskaitos perėjimas į debesį yra plačiai paplitęs užsienyje, o jos augimas matomas ir Lietuvoje. Ne tik didieji verslai gali turėti iš to daug naudos, tačiau ją pajusti gali ir mažos bei vidutinio dydžio įmonės.

Internetinės buhalterinės apskaitos programa DINETA.web yra viena iš pirmųjų sistemų Lietuvoje, kuri pagrįsta debesies kompiuterijos principu. Ši sistema vystoma jau ilgą laiką, dėl to yra puikiai pritaikyta naudotojui bei nuolat atsižvelgiama į kiekvieno verslo poreikius tolesniam jos vystymui. Sistema yra siūloma standartinė, talpinanti šimtaprocentinį funkcionalumą, tačiau bendradarbiaujant yra pritaikoma atitinkamai pagal kiekvienos įmonės porekius bei specifiką. Sistema yra prieinama bet kokio dydžio verslui ir atitinka aukščiausius, moderniausius bei šiuolaikiškiausius standartus.

DINETA verslo valdymo sprendimai yra palaikomi bei teikiama nuolatinė pagalba naudotojams, dėl to bet kuriuo metu galima kreiptis aiškinantis sistemos panaudojimo galimybes.

Apskaitos programa DINETA

Advertisements

One thought on “DINETA.web: debesies apskaita mažoms ir vidutinėms įmonėms

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s