Ar internetinė buhalterinė programa saugi?

apskaitos programa dinetaDauguma internetinės buhalterinės apskaitos programų duomenys yra saugomi dedikuotuose serveriuose, esančiuose duomenų centruose. Dėl to, prisijungimai darbuotojamas prie internetinių apskaitos programų yra suteikiami itin lengvai ir greitai, nes nereikia nieko įrašinėti kompiuteriuose. Pradinius prisijungimus, paprastai, suteikia internetinės buhalterinės programos tiekėjas, tačiau kiekvienas naudotojas juos iš karto gali pasikeisti, taip apsaugodamas prieigą nuo kitų naudotojų.

Vienas iš daugelio privalumų naudojantis internetine apskaitos programa yra tas, jog informacija, duomenys, operacijos čia atliekami realiuoju laiku, tad visą informaciją visi sistemos naudotojai matys beatsinaujinančią čia ir dabar.

Internetinės buhalterinės programos dažniausiai turi ir skirtingų naudotojų teisių funkcionalumą. Rizika, jog išorinis šaltinis pasiims duomenis yra daug mažesnė nei kad naudojantis ne debesies apskaita. Internetinės apskaitos programos teikėjai paprastai teikia ir atsargines duomenų kopijas.

Be to, skirtingų teisių turėjimas apskaitos sistemoje suteikia galimybę dokumentus, operacijas ir netgi modulius, matyti skirtingiems sistemos naudotojams. Dėl to, apribosite prieigą prie atitinkamos informacijos.

Internetinė apskaitos programa, visgi, saugo nuo išorinių grėsmių efektyviau nei tradicinė apskaita.

Internetinė apskaitos programa DINETA.web

Advertisements

One thought on “Ar internetinė buhalterinė programa saugi?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s